Stormeet Zabrze

Stormeet Zabrze

Data wydarzenia

20 stycznia 2024

Czas wydarzenia

08:30

Miejsce

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o. o.

Na pierwsze wydarzenie Stormeet w 2024 roku zapraszamy na Śląsk!

Pierwsze burza zaplanowana jest na 20 stycznia w Zabrzu. Hala MOSiR w Zabrzu będzie miejscem kolejnej edycji zawodów. Sprawdź swoją formę indywidualnie lub w parze z partnerem, dla fanów i danej mocnych wyzwań czeka kategoria Elite.

⚡️ LET THE STORM BEGIN! ⚡️

Harmonogramy wydarzeń

1
09:00 Team Men - Men
2
09:30 Team Women - Men
3
10:00 Open Men
4
12:50 Team Women - Women
5
13:20 Open Women
6
14:20 Elite Women
7
14:40 Elite Men
Wydarzenie wygasło

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wydarzeń

JAK WYGLADA CAŁY TRENING?

STORMEET zawiera mieszankę siedmiu treningów funkcjonalnych przeplatanych biegiem na dystansie 1 km. Poszczególne stacje to: (1) ROW, (2) SLED PUSH, (3) FARMER’S CARRY, (4) D-BALL LUNGES, (5) BURPEE BROAD JUMPS, (6) SKI ERG, (7) WALL BALL. Uczestnik rozpoczyna trening od biegu i kończy trening biegiem. Trasa biegowa prowadzi wokół stanowisk treningowych. W zależności od lokalizacji sportowcy pokonują określoną liczbę okrążeń, aby ukończyć jeden kilometr. Zarówno bieżnia, jak i poszczególne stanowiska do ćwiczeń są od siebie wyraźnie oddzielone, a wejścia i wyjścia wyraźnie oznaczone.

JAKIE SĄ RÓŻNICE POMIĘDZY KATEGORIAMI?

STORMEET – to zawody w jednej postaci dla wszystkich grup. Różnice w treningu dotyczą obciążeń na poszczególnych stacjach w zależności od kategorii w jakiej startujesz. Single wykonują trening samodzielnie, pary dzielą powtórzenie pomiędzy siebie według uznania, zawodnicy ELITE wykonują trening samodzielnie w kamizelce obciążeniowej 6/9kg. STORMEET ma jeden dystans biegowy dla wszystkich kategorii 8 x 1km. Szczegóły dla każdej kategorii znajdziesz w regulaminach.

CZY ISTNIEJE PODZIAŁ NA GRUPY WIEKOWE?

Grupa wiekowa Singel OPEN/ELITE


Grupy wiekowe są ustalane na podstawie wieku w dniu imprezy.


(a) U24 (16 – 24) 


(b) 25 – 29 


(c) 30 – 34 


(d) 35 – 39 


(e) 40 – 44 


(f) 45 – 49 


(g) 50 – 54 


(h) 55 – 59 


(i) 60 – 64 


(j) 65+ 


STORMEET – nie ma podziału na grupy wiekowe w przypadku rywalizacji zespołowej. Uczestnicy zespołu muszą mieć w dniu rywalizacji ukończone 16 lat. 

JAK DŁUGO TRWA WYŚCIG STORMEET?

To zależy od poziomu sprawności. Średni czas uczestnika na poprzednich mistrzostwach wyniósł 1h:10′. Wyścig nie ma jednak ograniczeń czasowych: niektórzy finiszują w 1h:30′

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAWODY?

STORMEET szybko się rozwija i pojawia się w coraz większej liczbie miast w całej Polsce. Imprezy odbywają się zwykle w dużych obiektach sportowych, stadionach lub halach wystawienniczych, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca dla dużej liczby sportowców i stworzyć równe warunki dla wszystkich. 

CZY NA IMPREZIE MOŻNA WPROWADZIĆ ZWIERZĘTA?

Na tyle, na ile chcielibyśmy to umożliwić: Ze względów ubezpieczeniowych oraz zgodnie z regulaminem hal wstęp zwierząt na teren hal jest zabroniony.

CZY SĄ NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW LUB CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD?

Dla każdej kategorii odbędzie się ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom kategorii wiekowej za miejsca 1-3 na podium trofeum zwycięzcy. Proszę zapoznać się z przewodnikiem dla sportowców w celu uzyskania informacji o poszczególnych godzinach ceremonii. Każdy finiszer STORMEET otrzyma na mecie odznakę finiszera. Ani trofea, ani odznaki nie będą wysyłane pocztą po wydarzeniu.

CZY MOGĄ STARTOWAĆ OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI?

STORMEET jest dostępny dla każdego. Po otrzymaniu wiadomość e-mail na info@stormeet.com, wspólnie ustalamy, w jaki sposób możemy dostosować wyścig do możliwości zawodnika. 

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM SIŁOWNI I CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM STORMEET?

Wraz z rosnącym zainteresowaniem członków siłowni przygotowaniami do imprez STORMEET w silnej społeczności, STORMEET oferuje model licencjonowania dla siłowni, który jest korzystny dla wszystkich: właściciela siłowni, członków i trenerów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Twoja siłownia może zostać Siłownią partnerską STORMEET, wyślij wiadomość e-mail partner@stormeet.com , a odpowiedni kierownik obszaru siłowni wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Miejsce

  • Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu Sp. z o. o.
  • Jana Matejki 6
  • Zabrze
  • 41-800
  • Polska

Data

  • 20 stycznia 2024 08:30   -   16:00
Udostępnij Wydarzenie
Dodaj do kalendarza